تخلیه چاه شمال تهران

تخلیه چاه شمال تهران

شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 از معتبرترین و بزرگترین شرکت های خدماتی در سطح شهر تهران است. هدف تیم تهران پارسه ارائه خدمات حرفه ای و کسب رضایت مشتریان محترم می باشد.

شبانه روزی و 7 روز هفته باز هستیم

خدمات شرکت ما 24 ساعته و 7 روز هفته است. گرفتگی فاضلاب و پر شدن چاه تایم خاصی ندارد و ممکن است هر ساعتی از شبانه روز پیش بیاید. به همین جهت ما تمام وقت آماده ارائه خدمات در تهران هستیم.

کار تضمینی

سرویسکار های لوله بازکنی و تخلیه چاه ما خدمات حرفه ای و تضمینی ارائه می کنند. ما چاه های فاضلاب را با تضمین کتبی تعمیر و احیا می کنیم.

قیمت ارزان و قطعی

نرخ هزینه تمام خدمات ما طبق نرخ نامه اتحادیه تخلیه چاه و لوله بازکنی است. به علت ازدیاد سرویس کار در تمام مناطق تهران ما زیر قیمت اتحادیه خدمات ارائه می کنیم.

تخلیه چاه شمال تهران

عملیات تخلیه چاه شمال تهران توسط تیم حرفه ای و ماهر شرکت تهران پارسه انجام می گیرد. تخلیه چاه شمال تهران در حالت کلی دو نوع است. خالی کردن آب و لجن چاه و تعمیرات اساسی چاه که در زیر کامل توضیح خواهیم داد.

شرکت پگاه تهران پارسه جام یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای تخلیه و تعمیرات چاه در سطح تهران است که بیش از 20 سال سابقه کار حرفه ای دارد. ما صفر تا صد کار را به عهده گرفته و با داشتن تمامی تجهیزات مورد نیاز کار شما را مدیریت و اجرا خواهیم نمود.

اشتباه گرفتگی لوله با پر بودن چاه

اولین و مهم ترین نکته قبل از اقدام به تخلیه چاه، اطمینان از پر بودن چاه است. در بسیاری از موارد به علت تشخیص نادرست دربچاه شکافته و چاه را خالی می بینیم. برای مثال درصورت گرفتگی لوله اصلی از سر زانویی چاه، فاضلاب از کف شور های دور چاه بالا می زند. فکر می کنیم چاه پر شده. بهتر است اول لوله کفشور فنر زنی شود. شرکت تخلیه چاه شمال تهران پارسه مشاوره رایگان و تخصصی قبل از هر اقدامی را به شما می دهد.***

تخلیه چاه شمال تهران

تخلیه چاه شمال تهران

اصلی ترین بخش تخلیه چاه شمال تهران خالی کردن آب و لجن چاه است. اگر قرار به تعمیر هم باشد باید این مرحله حتما انجام بگیرد.

مراحل خالی کرد آب و لجن چاه:
 1. پیدا کردن دقیق محل چاه
 2. باز کردن بتن سر چاه برای عبور پمپ داخل چاه
 3. تخلیه کردن آب و لجن چاه با تانکر و پمپ
 4. بستن مجدد سر چاه

پیدا کردن محل دقیق چاه شمال تهران

بیشتر مردم از محل دقیق چاه خود اطلاعی ندارند. ما نفرات خبره و ماهری در این زمینه داریم که با حداقل تخریب محل دقیق چاه را در ساختمان پیدا می کنند. برای این کار از دستگاه های ویژه ای استفاده می کنند ولی عمده کار به ماهر و تجربه فرد بستگی دارد.

باز کردن بتن سر چاه

بالا و سر هر چاهی با بتن و طوقه چینی بسته می شود. لازمه خالی کردن هر چاهی باز کردن و شکافتن بتن سر چاه است. توصیه ما این است که به هیچ عنوان از کارگر ساده برای باز کردن درب چاه کمک نگیرید. علتش هم این است که بیشتر چاه ها دچار ریزش می شوند و با اولین ضربه به چاه، کارگر درون چاه سقوط می کند. ما برای باز کردن درب چاه از مقنی با تجربه کمک می گیریم تا مشکلی برای کارگر ما و شما پیش نیاید.

تخلیه چاه با تانکر بزرگ در شمال تهران

تانکر های ما از نوع بادسان و بنز 911 با تانکر بزرگ هستند که مجهز به همه نوع پمپ کف کش آب کش و لجن کش می باشند. این تانکر ها می توانند چاه را به روش مکنده نیز خالی نمایند. انتخاب روش و نوع تخلیه بستگی به محل و چاه و نظر شما دارد.

بستن درب چاه

پس از اتمام کار تخلیه چاه شمال تهران توسط نیروهای ما، درب چاه مجدد بتن ریزی و بست می شود. در صورت نیاز و به صلاح دید شما می توانیم سر چاه، دریچه چدنی گرد کار بگذاریم تا در دفعات بعدی نیازی به کند کاری و تخریب مجدد سر چاه نباشد.

باز کردن درب چاه

درب چاه فاضلاب

درب چاه فاضلاب

مرحله نخست تخلیه چاه، پیدا کردن و باز کردن بتن سر چاه است. ما از مقنی های ماهری جهت این دو کار استفاده می کنیم تا هیچ خطر و مشکلی پیش نیاید. بیشتر چاه ها زیر طوقه خالی شده و ریزش کرده. اگر از کارگر ساده جهت باز کردن درب چاه استفاده شود، قادر به تشخیص خطر نبوده و در چاه سقوط خواهد کرد.

تخلیه چاه با تانکر

تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه چاه فاضلاب

خالی کردن فاضلاب و لجن چاه ا با تانکر های بزرگ انجام می دهیم. تانکر های ما همزمان قادر به تخلیه با هر سه روش مرسوم است. یعنی آب کش لجن کش و مکنده. انتخاب روش تخلیه بستگی به وضعیت چاه و انتخاب شما دارد.

بستن درب چاه

بستن درب چاه

بستن درب چاه

پس از تمام شدن عملیات تخلیه چاه، باید درب چاه مجدد بسته و مستحکم گردد. مصالحی که برای این کار استفاده می کنیم، سیمان سیاه ماسه و آجر است. هر چه نفر وارد باشد، درب چاه نیز محکمتر بسته خواهد شد. در صورتی که لایروبی و کف تراشی انجام شده باشد، در اینصورت باید چاه مجدد طوقه چینی گردد.

لوله بازکنی در شمال تهران

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب با فنر های قوی و دستگاه ژنراتور برقی، باز کردن گرفتگی با پمپ تراکمی باد انجام می گردد. رفع دائمی گیر فاضلاب با روش های چربی زدایی و روسب کنی انجام می گیرد.

لوله بازکنی و رفع انسداد لوله های جنس چدن، پلیکا، پلی اتیلن، پوشفیت و گالوانیزه با روش های خاص هر نوع لوله انجام می گردد. سرویسکار های لوله بازکنی تهران ما کار رفع گیر لوله فاضلاب را با رعایت کامل اصول بهداشتی و بدون کوچکترین کثیفی در محل انجام خواهند داد.

تخلیه چاه فاضلاب شمال تهران

1
2
3
تانکر-تخلیه-چاه
1

تخلیه چاه با پمپ آبکش

2

تخلیه چاه با پمپ لجن کش

3

تخلیه مکانیزه چاه با تانکر مکنده

خدمات تخلیه، لایروبی و تعمیر چاه فاضلاب در شمال تهران:

صفر تا صد تخلیه چاه فاضلاب توسط نیروی های ماهر شرکت انجام می گیرد.

 • پیدا کردن محل دقیق چاه در محل
 • باز کردن سر چاه با چکش برقی تخریب
 • تخلیه چاه شمال تهران با تانکر های بزرگ آب کش و لجن کش
 • تخلیه مکانیزه چاه با تانکر های مکنده ساکشن
 • لایروبی توسط نیروی انسانی و نیسان 10 بشکه دار
 • کف تراشی و تعمیرات تخصصی چاه های قدیمی فاضلاب
 • طوقه چینی و کول گذاری و بستن سر چاه در انتهای کار

ارائه فاکتور سر برگ دار

پس از اتمام کار چه لوله بازکنی، چه تخلیه و تعمیر چاه و چه حفر چاه، فاکتور رسمی با سر برگ شرکت تهران پارسه ارائه خواهد شد.

عقد قرار داد رسمی

جهت انجام تعمیرات چاه و حفر چاه، قرار داد رسمی با سر برگ شرکت عقد می گردد تا در صورت بروز مشکل با شرکت رسمی طرف قرار داد باشید.

سرویس دهی به تمام نقاط تهران

شرکت تهران پارسه در شرق، غرب، شمال، مرکز و جنوب تهران شعب فعال دارد. در ضمن در تمامی خیابان های شهر تهران در تمامی مناطق، سرویسکار های جهت ارائه خدمات دارد. محدوده سرویس دهی ما کل تهران و شهر های حومه را پوشش می دهد.

تخصص شرکت پگاه تهران پارسه جام

 • لوله بازکنی چاه بازکنی

 • تخلیه چاه فاضلاب با تانکر بزرگ لجن کش

 • تخلیه مکانیزه چاه با تانکر بزرگ مکنده

 • لایروبی و لجن کشی توسط نیروی انسانی

 • کف تراشی و تعمیرات تخصصی چاه های فرسوده فاضلاب

 • طوقه چینی و کار گذاشتن گلدانی سر چاه

 • کول گذاری و بلوک چینی درون چاه

 • تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم

 • لوله کشی آب و فاضلاب و تعمیر و نگهداری موتور خانه

حفاری چاه فاضلاب

حفاری چاه فاضلاب در شمال تهران

مقنی های شرکت ما هرگونه وسایل مورد نیاز برای حفاری چاه فاضلاب را همراه خود دارند. در کمتر از یک هفته هر نوع چاه فاضلاب را برایتان حفر خواهند نمود.

لوله بازکنی تخلیه چاه

تانکر تخلیه چاه فاضلاب شمال تهران

کامیون های تخلیه چاه شمال تهران ما بادسان، بنز 911 مجهز به تانکر سایز بزرگ هستند. این تانکر ها همراه خود انواع پمپ های کف کش از قبیل آبکش لجن کش و ارتفاع زن را دارند. در ضمن قادر هستند به روش مکنده ساکشن نیز چاه را خالی کنند.

لوله بازکنی فنر زنی شمال تهران

خدمات چاه بازکنی شبانه روزی و ارزان در سراسر شهر بزرگ تهران توسط سرویسکار های لوله بازکنی تهران ما انجام می گیرد.

تعمیر-توالت-فرنگی-1

تعمیر توالت فرنگی در شمال تهران

تعمیرات تخصصی کاسه توالت فرنگی در کل تهران توسط تکنسین های شرکت تهران پارسه اجرا می شود. تنظیم، سرویس کامل، تعمیر و تعویض قطعات داخلی توالت فرنگی. نصب کامل کاسه توالت فرنگی و تبدیل کاسه ایرانی به فرنگی. رفع گرفتگی توالت فرنگی.