تخلیه چاه فاضلاب حکیمیه

تخلیه چاه فاضلاب حکیمیه

شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 بزرگترین شرکت تعمیرات تخصصی، حفر و تخلیه چاه حکیمیه با بیش از 20 سال سابقه است. هدف اصلی تیم بزرگ تهران پارسه جلب رضایت مشتری است و این اصل نمی شود مگر با کار حرفه ای تمیز و البته ارزان.

شبانه روزی و 7 روز هفته باز هستیم

خدمات شرکت ما 24 ساعته و 7 روز هفته است. گرفتگی فاضلاب و پر شدن چاه تایم خاصی ندارد و ممکن است هر ساعتی از شبانه روز پیش بیاید. به همین جهت ما تمام وقت آماده ارائه خدمات در تهران هستیم.

100% تضمینی

سرویسکار های لوله بازکنی و تخلیه چاه ما خدمات حرفه ای و تضمینی ارائه می کنند. ما چاه های فاضلاب را با تضمین کتبی تعمیر و احیا می کنیم.

قیمت ارزان و قطعی

نرخ هزینه تمام خدمات ما طبق نرخ نامه اتحادیه تخلیه چاه و لوله بازکنی است. به علت ازدیاد سرویس کار در تمام مناطق تهران ما زیر قیمت اتحادیه خدمات ارائه می کنیم.

تخلیه چاه و سبتیک

لوله بازکنی فنر زنی

حفاری چاه فاضلاب

تعمیرات تخصصی چاه ریزشی

ارائه فاکتور سر برگ دار

پس از اتمام کار چه لوله بازکنی، چه تخلیه و تعمیر چاه و چه حفر چاه، فاکتور رسمی با سر برگ شرکت تهران پارسه ارائه خواهد شد. به دلیل رسمی بودن شرکت بعد از ارائه خدمات از طرف ما، خدمات بعدی را نیز بر عهده خواهیم گرفت.

عقد قرار داد رسمی

جهت انجام تعمیرات چاه و حفر چاه، قرار داد رسمی با سر برگ شرکت عقد می گردد تا در صورت بروز مشکل با شرکت رسمی طرف قرار داد باشید.

سرویس دهی به تمام نقاط تهران

شرکت تهران پارسه در شرق، غرب، شمال، مرکز و جنوب تهران شعب فعال دارد. در ضمن در تمامی خیابان های شهر تهران در تمامی مناطق، سرویسکار های جهت ارائه خدمات دارد. محدوده سرویس دهی ما کل تهران و شهر های حومه را پوشش می دهد.

تخصص شرکت پگاه تهران پارسه جام

 • لوله بازکنی چاه بازکنی
 • تخلیه چاه فاضلاب با تانکر بزرگ لجن کش
 • تخلیه مکانیزه چاه با تانکر بزرگ مکنده
 • لایروبی و لجن کشی توسط نیروی انسانی
 • کف تراشی و تعمیرات تخصصی چاه های فرسوده فاضلاب
 • طوقه چینی و کار گذاشتن گلدانی سر چاه
 • کول گذاری و بلوک چینی درون چاه
 • تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم
 • لوله کشی آب و فاضلاب و تعمیر و نگهداری موتور خانه

تخلیه چاه فاضلاب با تانکر در حکیمیه

کامیون های تخلیه چاه فاضلاب حکیمیه ما از نوع بادسان و بنز 911 با تانکر های بزرگ و بنز خاور با تانکر های کوچک هستند. همه تانکر های ما مجهز به انواع پمپ های کف کش آب کش و لجن کش هستند. ضمنا قادر به تخلیه چاه حکیمیه با روش مکنده هستند که نیازی به پمپ و برق ندارند.

اصطلاح تانکر 12 هزار لیتری به تانکر های بزرگ گفته می شود ولی هرگز تانکر 12 هزار لیتری تخلیه چاه فاضلاب حکیمیه وجود ندارد. ظرفیت تانکر های بزرگ 6500 الی 7500 لیتر است. تانکر های 6 هزار لیتری هم ظرفیتت واقعی حدود 2500 الی 3500 لیتر را دارند.

بهترین و ارزان ترین روش تخلیه چاه حکیمیه استفاده از تانکر بزرگ و پمپ کف کش لجن کش است. در این روش ضمن خالی شدن بیش از 95 % حجم آب و فاضلاب چاه، هزینه نیز چندان بالا نمی رود. زمان پر شدن تانکر در این روش سریعتر از هر روش دیگری است. هیچ سر و صدا و کثیف کاری هم ندارد.

تخلیه چاه فاضلاب حکیمیه

تخلیه چاه فاضلاب حکیمیه

خدمات تخلیه چاه فاضلاب حکیمیه شرکت تهران پارسه:

صفر تا صد تخلیه چاه فاضلاب توسط نیروی های ماهر شرکت انجام می گیرد.

 • پیدا کردن محل دقیق چاه در محل
 • باز کردن سر چاه با چکش برقی تخریب
 • تخلیه چاه با تانکر های بزرگ و کوچک آب کش و لجن کش
 • تخلیه مکانیزه چاه با تانکر های مکنده ساکشن
 • لایروبی توسط نیروی انسانی و نیسان 10 بشکه دار
 • کف تراشی و تعمیرات تخصصی چاه های قدیمی فاضلاب
 • طوقه چینی و کول گذاری و بستن سر چاه در انتهای کار

لوله بازکنی در حکیمیه

سرویسکار های لوله بازکنی ما هر نوع گرفتگی در مسیر های فاضلاب را با فنر های فولادی و دستگاه ژنراتور یا پمپ تراکمی باد باز می کنند.

لوله بازکنی و رفع انسداد لوله های جنس چدن، پلیکا، پلی اتیلن، پوشفیت و گالوانیزه با روش های خاص هر نوع لوله انجام می گردد. سرویسکار های لوله بازکنی تهران ما کار رفع گیر لوله فاضلاب را با رعایت کامل اصول بهداشتی و بدون کوچکترین کثیفی در محل انجام خواهند داد.

حفاری چاه فاضلاب

حفاری چاه فاضلاب در شرق تهران

مقنی های شرکت ما هرگونه وسایل مورد نیاز برای حفاری چاه فاضلاب را همراه خود دارند. در کمتر از یک هفته هر نوع چاه فاضلاب را برایتان حفر خواهند نمود.

لوله بازکنی تخلیه چاه

تانکر تخلیه چاه حکیمیه

کامیون های بادسان، بنز 911 مجهز به تانکر سایز بزرگ هستند. این تانکر ها همراه خود انواع پمپ های کف کش از قبیل آبکش لجن کش و ارتفاع زن را دارند. در ضمن قادر هستند به روش مکنده ساکشن نیز چاه را خالی کنند.

لوله بازکنی فنر زنی حکیمیه

خدمات چاه بازکنی شبانه روزی و ارزان در سراسر شهر بزرگ تهران توسط سرویسکار های لوله بازکنی تهران ما انجام می گیرد. گرفتگی لوله های فاضلاب آشپزخانه، راه آب حمام، سرویس و توالت ایرانی، توالت فرنگی و پشت بام با فنر و ژنراتور باز می کنیم. روش فنر زنی روشی مطمین و اساسی است. چون ضمن باز شدن لوله در محل گرفتگی، سایر نقاط لوله هم تمیز و تراش داده می شود.

تعمیر-توالت-فرنگی-1

تعمیر توالت فرنگی در حکیمیه

تعمیرات تخصصی کاسه توالت فرنگی در کل شرق تهران توسط تکنسین های شرکت تهران پارسه اجرا می شود. تنظیم، سرویس کامل، تعمیر و تعویض قطعات داخلی توالت فرنگی. نصب کامل کاسه توالت فرنگی و تبدیل کاسه ایرانی به فرنگی. رفع گرفتگی توالت فرنگی.

فرم تماس با ما

لطفا نظرات انتقادات و دیدگاه هایتان را برایمان ارسال نمایید. متشکریم…