تخلیه چاه فاضلاب ولیعصر

تخلیه چاه فاضلاب ولیعصر

شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 از معتبرترین و بزرگترین شرکت های خدماتی در سطح شهر تهران است. هدف تیم تهران پارسه ارائه خدمات حرفه ای و کسب رضایت مشتریان محترم می باشد.

تخلیه چاه فاضلاب ولیعصر>> شرکت بزرگ پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت رسمی 524903 معتبرترین شرکت در تهران با بیش از 360 سرویسکار فعال است. هدف بزرگ ما جلب رضایت مشتری است. این حاصل نمی شود مگر با کار تمیز حرفه ای و ارزان.

تخلیه چاه فاضلاب ولیعصر

تخلیه چاه فاضلاب ولیعصر

لیست خدمات ما در خیابان ولیعصر و حومه آن:

چاه بازکنی و فنر زنی با دستگاه مخصوص

تخلیه چاه با تانکر های بزرگ لجن کشی

لایروبی و لجن کشی دستی توسط مقنی

تعمیرات تخصصی چاه های قدیمی با کف تراشی

تعمیر و بازیابی چاه فاضلاب ریزش کردن

حفاری انواع چاه فاضلاب ارت و آزمایش خاک

تخلیه چاه فاضلاب ولیعصر

شرکت ما صفر تا صد عملیات تخلیه چاه فاضلاب ولیعصر را برایتان انجام می دهد. شما نیاز نیست کاری انجام دهید. تمامی کار های از پیدا کردن درب چاه، باز کردن آن، تخلیه و تعمیرات و در انتها بستن درب چاه با نظارت ما و توسط افراد ماهر ما انجام می گیرد.

پیدا کردن محل دقیق چاه در ساختمان

بیشتر مشتریان ما خبر دقیقی از محل چاه در ساختمان ندارند. اصلا جای نگرانی نیست. ما افرادی داریم که با تجربه بالا و دستگاه، محل چاه را با حداقل تخریب برایتان مشخص می کنند.

باز کردن و شکافت بتن سر چاه

باز کردن بتن سر چاه کار بسیار حساس و خطرناکی است. ما از مقنی های ماهر جهت اینکار استفاده می کنیم. بیشتر چاه ها بعد از گذشت زمان دچار ریزش می شوند و در ظاهر علامتی ندارند. اگر کارگر ناشی باشد با اولین ضربه کلنگ یا هیلتی به درون چاه پر از فاضلاب سقوط خواهد نمود. نفرات ما قبل از اقدام به تخریب، چاه را برسی می کنند تا خطری متوجه آن ها نشود.

باز کردن سر چاه نیز بستگی به نوع تخلیه چاه فاضلاب ولیعصر، سایز های مختلفی دارد. برای تخلیه با پمپ کف کش باید حدود 40 سانت درب چاه گشاد شود. برای تخلیه ا مکنده به اندازه لوله 10 و برای تعمیرات باید کل طوقه جمع گردد.

تخلیه چاه ولیعصر با تانکر بزرگ لجن کش

کامیون های تخلیه چاه فاضلاب ولیعصر ما از نوع بادسان و بنز 911 هستند که تانکر بزرگ روی خود دارند. این کامیون ها هم قادر هستند به روش پمپ کف کش آب کش، لجن کش و ارتفاع زن چاه را خالی کنند و هم مکنده هستند. انتخاب نوع تخلیه بستگی به فاصله چاه تا کامیون و ارتفاع میله و صد البته نظر شما دارد.

باز کردن درب چاه

درب چاه فاضلاب

درب چاه فاضلاب

مرحله نخست تخلیه چاه، پیدا کردن و باز کردن بتن سر چاه است. ما از مقنی های ماهری جهت این دو کار استفاده می کنیم تا هیچ خطر و مشکلی پیش نیاید. بیشتر چاه ها زیر طوقه خالی شده و ریزش کرده. اگر از کارگر ساده جهت باز کردن درب چاه استفاده شود، قادر به تشخیص خطر نبوده و در چاه سقوط خواهد کرد.

تخلیه چاه با تانکر

تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه چاه فاضلاب

خالی کردن فاضلاب و لجن چاه ا با تانکر های بزرگ انجام می دهیم. تانکر های ما همزمان قادر به تخلیه با هر سه روش مرسوم است. یعنی آب کش لجن کش و مکنده. انتخاب روش تخلیه بستگی به وضعیت چاه و انتخاب شما دارد.

بستن درب چاه

بستن درب چاه

بستن درب چاه

پس از تمام شدن عملیات تخلیه چاه، باید درب چاه مجدد بسته و مستحکم گردد. مصالحی که برای این کار استفاده می کنیم، سیمان سیاه ماسه و آجر است. هر چه نفر وارد باشد، درب چاه نیز محکمتر بسته خواهد شد. در صورتی که لایروبی و کف تراشی انجام شده باشد، در اینصورت باید چاه مجدد طوقه چینی گردد.

شبانه روزی و 7 روز هفته باز هستیم

خدمات شرکت ما 24 ساعته و 7 روز هفته است. گرفتگی فاضلاب و پر شدن چاه تایم خاصی ندارد و ممکن است هر ساعتی از شبانه روز پیش بیاید. به همین جهت ما تمام وقت آماده ارائه خدمات در تهران هستیم.

کار تضمینی

سرویسکار های لوله بازکنی و تخلیه چاه ما خدمات حرفه ای و تضمینی ارائه می کنند. ما چاه های فاضلاب را با تضمین کتبی تعمیر و احیا می کنیم.

قیمت ارزان و قطعی

نرخ هزینه تمام خدمات ما طبق نرخ نامه اتحادیه تخلیه چاه و لوله بازکنی است. به علت ازدیاد سرویس کار در تمام مناطق تهران ما زیر قیمت اتحادیه خدمات ارائه می کنیم.