تخلیه چاه پاسداران

تخلیه چاه پاسداران

شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت رسمی 524903 از بزرگترین شرکت های تخلیه چاه در پاسداران است. ما با هدف جلب رضایت مشتری در خدمت شما عزیزان هستیم. باشد که تلاش بچه های ما مورد پسند شما عزیزان باشد.

تخلیه چاه و سبتیک

لوله بازکنی چاه بازکنی

حفاری چاه فاضلاب

تعمیرات تخصصی چاه ریزشی

تخلیه چاه پاسداران فوری

انجام تمامی مراحل تخلیه چاه پاسداران توسط نیروهای ماهر و تانکر های مجهز ما صورت می گیرد. صفر تا صد کار را به ما بسپارید. ما کار تمیز و تضمینی به شما ارائه می دهیم. قیمت کار ما نیز به نسبت کیفیت بالای آن بسیار پایین تر از شرکت های دیگر است.

تخلیه چاه پاسداران

تخلیه چاه پاسداران

قبل از تصمیم به تخلیه چاه، اقداماتی نیاز است.

1- آیا واقعا چاه ما پر شده است؟ شاید لوله گرفته. اینکار را تشخیص کار ما برایتان انجام می دهد.

2- محل درب چاه در ساختمان کجاست؟ ما با کمترین تخریب برایتان پیدا می کنیم. اصلا نگران نباشید.

3- درب چاه را نیز به اندازه استاندارد برایتان خواهیم کند. بعد از اتمام کار هم مجدد درب چاه را می بندیم.

خدمات تخلیه فاضلاب در پاسداران با تانکر های بزرگ مکانیزه انجام می شود.

حجم تانکر تخلیه چاه در پاسداران

در کل دو نوع تانکر در تخلیه چاه داریم. تانکر های کوچک 6000 لیتری و بزرگ 12000 لیتری. البته هر دو ظرفیت اسمی است. ظرفیت واقعی تانکر کوچک 3000 و بزرگ حدود 7000 لیتر است. پس گول تبلیغات 6 و 12 هزار لیتری را نخورید.

روش های تخلیه فاضلاب با تانکر در پاسداران

این دو نوع تانکر سه نوع تخلیه چاه پاسداران انجام می دهد. آب کش با پمپ کف کش آب کشی. لجن کش با پمپ لجن کش قوی. لایروبی مکانیزه با تانکر مکنده ساکشن.

قیمت تخلیه چاه در پاسداران

نرخ خدمات ما طبق نرخنامه اتحادیه تخلیه چاه لوله بازکنی است. البته شرایطی مثل روش تخلیه چاه پاسداران و حجم تانکر در آن موثر است.

خدمات شبانه روزی تخلیه چاه فاضلاب سمت پاسداران

کار خالی کرد چاه بیشتر شبانه انجام می گیرد. به خاطر اینکه در شب ترافیک سبک است. پس کار تردد کامیون سریع و علیات تخلیه چاه پاسداران زود تر انجام می شود. مشکل پارک کامیون هم در شب کمتر است.

لایروبی و لجن کشی فاضلاب

پمپ هر اندازه که قوی باشد باز قادر به مکش لجن های سفت نیست. این لجن ها حجم موثری از چاه را اشغال کرده اند. مقنی با بشکه این لجن و آشغال ها را از چاه خارج می کند. کیپ بالای چاه هم با نیسان 9 بشکه ای به محل مخصوص حمل می کنند. با اینکار هم حجم از چاه خالی می شود، هم جذب چاه بهتر خواهد شد.

تعمیرات تخصصی چاه فاضلاب محدوده پاسداران

تنها 5 درصد از شرکت های تخلیه چاه پاسداران قادر به تعمیر اساسی چاه هستند.ما بزرگ ترین شرکت در این زمینه در کل تهران هستیم. ما در سال بیش از 50 چاه فاضلاب را تعمیر اساسی می کنیم. این چاه ها بعد از تعمیرات باز بالای 20 سال کار خواهد کرد.

لوله بازکنی پاسداران

گیر لوله های فاضلاب توالت ایرانی، فرنگی، حمام، آشپزخانه، پارکینگ، و منهول را برایتان باز می کنیم. ما با روش فنر و دستگاه ژنراتور، پمپ باد و واتر جت کار لوله بازکنی را انجام می دهیم.

ارائه فاکتور سر برگ دار

پس از اتمام کار چه لوله بازکنی، چه تخلیه و تعمیر چاه و چه حفر چاه، فاکتور رسمی با سر برگ شرکت تهران پارسه ارائه خواهد شد.

عقد قرار داد رسمی

جهت انجام تعمیرات چاه و حفر چاه، قرار داد رسمی با سر برگ شرکت عقد می گردد تا در صورت بروز مشکل با شرکت رسمی طرف قرار داد باشید.

سرویس دهی به تمام نقاط تهران

شرکت تهران پارسه در شرق، غرب، شمال، مرکز و جنوب تهران شعب فعال دارد. در ضمن در تمامی خیابان های شهر تهران در تمامی مناطق، سرویسکار های جهت ارائه خدمات دارد. محدوده سرویس دهی ما کل تهران و شهر های حومه را پوشش می دهد.

تخلیه چاه فاضلاب پاسداران

1
2
3
تانکر-تخلیه-چاه
1

تخلیه چاه با پمپ آبکش

2

تخلیه چاه با پمپ لجن کش

3

تخلیه مکانیزه چاه با تانکر مکنده

شبانه روزی و 7 روز هفته باز هستیم

خدمات شرکت ما 24 ساعته و 7 روز هفته است. گرفتگی فاضلاب و پر شدن چاه تایم خاصی ندارد و ممکن است هر ساعتی از شبانه روز پیش بیاید. به همین جهت ما تمام وقت آماده ارائه خدمات در تهران هستیم.

کار تضمینی

سرویسکار های لوله بازکنی و تخلیه چاه ما خدمات حرفه ای و تضمینی ارائه می کنند. ما چاه های فاضلاب را با تضمین کتبی تعمیر و احیا می کنیم.

قیمت ارزان و قطعی

نرخ هزینه تمام خدمات ما طبق نرخ نامه اتحادیه تخلیه چاه و لوله بازکنی است. به علت ازدیاد سرویس کار در تمام مناطق تهران ما زیر قیمت اتحادیه خدمات ارائه می کنیم.

لوله بازکنی درپاسداران

چاه بازکنی لوله های بوشیفت، پلی کا، پلی اتیلن، چدن با فنر های قوی فولادی در 24 ساعت شبانه روز. نرخ لوله بازکنی ما ارزان تر از همه جا وکار ما تمیز و 100 % تضمین دارد.

فرم تماس با ما

لطفا نظرات انتقادات و دیدگاه هایتان را برایمان ارسال نمایید. متشکریم…