تخلیه چاه یوسف آباد

تخلیه چاه یوسف آباد

شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 از معتبرترین و بزرگترین شرکت های تخلیه چاه در سطح شهر تهران است. هدف تیم تهران پارسه ارائه خدمات حرفه ای و کسب رضایت مشتریان محترم می باشد.

خدمات شرکت تهران پارسه در یوسف آباد تهران (بر روی خدمت مورد نظر کلیک نمایید)

تخلیه چاه یوسف آباد

انجام عملیات تخلیه چاه یوسف آباد از صفر تا صد را برایتان با قیمتی ارزان انجام خواهیم داد. شرکت بزرگ تهران پارسه هر نوع ماشین آلات مورد نیاز برای اینکار را در اختیار دارد بدون دردسر کار شما انجام خواهد شد.

نشانه های پر بودن چاه فاضلاب چیست؟

۱- بالا آمدن فاضلاب از کفشور پارکینگ یا زیر زمین یکی از علامت های پر بودن چاه است. روز های اول بیشتر هنگام غروب که مصرف بالا است، فاضلاب بالا میزند و مجدد پس از مدتی فروکش می کند.

۲- افزایش حشرات موزی در اطراف چاه فاضلاب و محوطه اطراف چاه فاضلاب از علل بالا بودن سطح آب چاه است.

۳- افزایش بوی نا مطبوع فاضلاب که اخیراً شدیدتر هم شده و افزایش شدت بو در هنگام بارندگی و ساعات اوج مصرف آب در ساختمان.

البته باید بدانیم که همیشه این نشانه دلیل بر پر بودن چاه نیست مثلا احتمال دارد که لوله فاضلاب از سر چاه کیپ شده و آب بالا میزند و یا لوله ونت آسیب دیده و بوی فاضلاب در ساختمان می پیچد.

پیدا کردن و باز کردن درب چاه

لازمه تخلیه چاه یوسف آباد این است که اولا بدانیم چاه در کجای ساختمان است. بعد از آن باید بتن سر چاه کنده و شکافته شود تا بتوانیم چاه را خالی کنیم. اصلا نگران این موضوع نباشید. ما نفرات خبره ای داریم تا هم چاه را دقیق پیدا کنند و هم درب چاه را با احتیاط و بدون هیچ مشکلی باز کنند.

تخلیه چاه یوسف آباد با تانکر های بزرگ لجن کش

شرکت تخلیه چاه یوسف آباد ما دارای تانکر های بزرگ و کوچک است که با انواع پمپ های کف کش تخلیه انجام می دهند. پمپ های کف کش آب کش، لجن کش، ارتفاع زن و پمپ بزرگ لجن کش مخصوص سبتیک بر روی تمامی تانکر های ما مستقر هستند. انتخاب روش تخلیه بستگی به محل چاه و نظر شما دارد.

تخلیه چاه یوسف آباد، سبتیک و منهول با مکنده

خالی کردن فاضلاب با تانکر های مکنده با قدرت مکش بسیار بالا جهت تخلیه و لایروبی مکانیزه با صرف کمترین زمان و هزینه است. مکنده زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که نتوانیم و یا نخواهیم درب چاه را به اندازه ای که پمپ رد شود باز و گشاد کنیم. یا امکان قطع کردن آب مصرفی ساختمان برای لایروبی توسط مقنی نباشد و یا کمبود زمان برای لایروبی داشته باشیم. در کل مکنده هم کار تخلیه چاه حکیمیه و هم کار لایروبی را بصورت مکانیزه انجام میدهد . هرچند مکنده برای تخلیه چاه حکیمیه مقرون به صرفه نیست اما برای لایروبی چاه بسیار مناسب و ارزان است.

­

تخلیه چاه یوسف آباد

تخلیه چاه یوسف آباد

لایروبی چاه سبتیک و چربی گیر سمت یوسف آباد

لایروبی چاه و سبتیک توسط اکیپ مخصوص لایروبی با مقنی های ماهر و باتجربه اقدام به تمیز کردن لجن های سفت می کنند. لجن ها بعد از بیرون آمدن از چاه، درون بشکه های 120 لیتری پشت نیسان های بار گیری می شوند و به بیرون شهر منتقل می گردد.

تعمیرات تخصصی چاه فاضلاب در یوسف آباد

ما برای تعمیر چاه های که بصورت مکرر و در زمان کوتاه پر می شود راه حل های متنوعی ارائه می کنیم.

راه حل اول: کف تراشی و تهزنی است که در این روش مقنی و تیم ماهر، ضمن تراش دادن چربی و لجن که در دیواره انباری چاه رسوب بسته و مانع جذب آب توسط دیواره چاه می شود، حجم آن ر نیز بزرگ تر می کنند. با این روش چاه تعمیر و احیا می خواهد شد. نخاله حاصل را با نیسان و خاور کمپرسی از محل تخلیه می کنند. این پروسه بیش از دو سه روز زمان نمی برد.

راه حل دوم : حفر چاه جذبی جدید و لوله کشی به سر چاه نو می باشد. این روش برای ما ساده ترین روش است ولی زیاد توصیه نمی شود. چون زیر ساختمان با حفر چاه جدید خالی تر خواهد شد.

راه حل سوم : حفر چاه جدید و وصل کردن چاه قدیمی به جدید که در این روش چاه اول نقش چربی و لجن گیر و چاه جدید نقش چاه جذبی را دارد و سر ریز چاه قدیمی پس از ته نشین شدن آشغال و لجن در چاه جدید ریخته و جذب می شود که آب صاف است.

ره حل چهارم : کار گذاشتن دریچه چدنی سر چاه و تخلیه آن بعد از هر بار پر شدن است. این روش بسیار خطرناک است. وقتی چاه به صورت متوالی پر و خالی می شود احتمال ریزش میله و زیر طوقه بالا خواهد بود.

روش پیشنهادی ما کف تراشی و احیای همان چاه قبلی است. چون هم زمان کمتری می برد و هم به نسبت حجمی که حاصل می شود با در نظر گرفتن خاکبرداری و لوله کشی خیلی به صرفه تر از بقیه روش ها است.

حفر چاه فاضلاب

ما 20 دست مقنی مجهز به تمامی لوازم مورد نیاز به حفر چاه داریم. در کمتر از یک هفته چاه شما را حفر و تحویل خواهیم داد. نرخ کار ما طبق اتحادیه است و متراژ واقعی کار می کنیم.

اجزای چاه های فاضلاب استاندارد:

1 – میله چاه : قسمتی از چاه که ما می توانیم ببینیم. استوانه ای به قطر 70 الی یک متر است که عمق آن به نسبت جنس خاک منطقه از 4 متر الی 20 متر متغیر است.

2 – انباری چاه : مخزن اصلی چاه فاضلاب است که به صورت چادری حفر می شود که غالبا عرض آن 2 الی 3 متر، ارتفاع آن نیز 2 الی 3 متر و طول آن به نسبت تعداد واحد های ساختمانی متغیر است.

3 – طوقه چینی سر چاه : از ارتفاع 1 الی 2 متری سطح زمین قطر میله را بیشتر می کنیم و به شکل طاقچه درست می کنیم و از همان جا آجر ها را به صورت گرد می چینیم و با بالا آمدن قطر دایره حاصل از آجر چینی را کمتر می کنیم تا در نهایت کامل درب چاه بسته شود . ملات برای لای آجر ها، سیما ن سیاه با ماسه است.

4 – گلدانی سر چاه : در حین طوقه چینی در وسط طوقه گلدانی سفالی یا پلی اتیلن کار گذاشته می شود تا در حین ریختن آب توسط لوله ها، گلدانی آب را به مرکز چاه هدایت کند تا ریزش آب، دیواره خاکی چاه را شستشو ندهد تا چاه ریزش کند.

5 – کول گذاری میله و انباری چاه : در مناطقی که خاک سست دارند برای جلوگیری از ریزش احتمالی چاه میله و انباری چاه را با کول یا همان بلوک های گرد و استوانه ای می پوشانیم تا مانع از ریزش خاک چاه شود.

شبانه روزی و 7 روز هفته باز هستیم

خدمات شرکت ما 24 ساعته و 7 روز هفته است. گرفتگی فاضلاب و پر شدن چاه تایم خاصی ندارد و ممکن است هر ساعتی از شبانه روز پیش بیاید. به همین جهت ما تمام وقت آماده ارائه خدمات در تهران هستیم.

کار تضمینی

سرویسکار های لوله بازکنی و تخلیه چاه ما خدمات حرفه ای و تضمینی ارائه می کنند. ما چاه های فاضلاب را با تضمین کتبی تعمیر و احیا می کنیم.

قیمت ارزان و قطعی

نرخ هزینه تمام خدمات ما طبق نرخ نامه اتحادیه تخلیه چاه و لوله بازکنی است. به علت ازدیاد سرویس کار در تمام مناطق تهران ما زیر قیمت اتحادیه خدمات ارائه می کنیم.

لوله بازکنی در یوسف آباد

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب با فنر های قوی و دستگاه ژنراتور برقی، باز کردن گرفتگی با پمپ تراکمی باد انجام می گردد. رفع دائمی گیر فاضلاب با روش های چربی زدایی و روسب کنی انجام می گیرد.

لوله بازکنی و رفع انسداد لوله های جنس چدن، پلیکا، پلی اتیلن، پوشفیت و گالوانیزه با روش های خاص هر نوع لوله انجام می گردد. سرویسکار های لوله بازکنی تهران ما کار رفع گیر لوله فاضلاب را با رعایت کامل اصول بهداشتی و بدون کوچکترین کثیفی در محل انجام خواهند داد.

ارائه فاکتور سر برگ دار

پس از اتمام کار چه لوله بازکنی، چه تخلیه و تعمیر چاه و چه حفر چاه، فاکتور رسمی با سر برگ شرکت تهران پارسه ارائه خواهد شد.

عقد قرار داد رسمی

جهت انجام تعمیرات چاه و حفر چاه، قرار داد رسمی با سر برگ شرکت عقد می گردد تا در صورت بروز مشکل با شرکت رسمی طرف قرار داد باشید.

سرویس دهی به تمام نقاط تهران

شرکت تهران پارسه در شرق، غرب، شمال، مرکز و جنوب تهران شعب فعال دارد. در ضمن در تمامی خیابان های شهر تهران در تمامی مناطق، سرویسکار های جهت ارائه خدمات دارد. محدوده سرویس دهی ما کل تهران و شهر های حومه را پوشش می دهد.

حفاری چاه فاضلاب

حفاری چاه فاضلاب در تهران

چاه فاضلاب و آب شما را حفاری خواهیم نمود. مقنی های شرکت ما هرگونه وسایل مورد نیاز برای حفاری چاه فاضلاب را همراه خود دارند. در کمتر از یک هفته هر نوع چاه فاضلاب را برایتان حفر خواهند نمود.

لوله بازکنی تخلیه چاه

تانکر تخلیه چاه یوسف آباد شرکت

کامیون های تخلیه چاه یوسف آباد ما مدل بادسان، بنز 911 مجهز به تانکر سایز بزرگ هستند. این تانکر ها همراه خود انواع پمپ های کف کش از قبیل آبکش لجن کش و ارتفاع زن را دارند. در ضمن قادر هستند به روش مکنده ساکشن نیز چاه را خالی کنند.

لوله بازکنی فنر زنی تهران

خدمات چاه بازکنی شبانه روزی و ارزان در سراسر شهر بزرگ تهران توسط سرویسکار های لوله بازکنی تهران ما انجام می گیرد. در صورت مواجهه با هرگونه گرفتگی مسیر فاضلاب با م تماس بگیرید.

تعمیر-توالت-فرنگی-1

تعمیر توالت فرنگی در تهران

تعمیرات تخصصی کاسه توالت فرنگی در کل تهران توسط تکنسین های شرکت تهران پارسه اجرا می شود. تنظیم، سرویس کامل، تعمیر و تعویض قطعات داخلی توالت فرنگی. نصب کامل کاسه توالت فرنگی و تبدیل کاسه ایرانی به فرنگی. رفع گرفتگی توالت فرنگی.