تعمیر توالت فرنگی جردن

تعمیر توالت فرنگی جردن

شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 از معتبرترین و بزرگترین شرکت های خدماتی در سطح شهر تهران است. هدف تیم تهران پارسه ارائه خدمات حرفه ای و کسب رضایت مشتریان محترم می باشد.

تعمیر توالت فرنگی در جردن

سرویس تخصصی و تعمیر توالت فرنگی جردن از هر نوع کاسه در تهران کار متخصصین تعمیرکار توالت فرنگی ماست. سرویسکار های شرکت ما فرنگی شما را تنظیم، سرویس، تعمیر و قطعات معیوب را تعویض خواهند نمود.

تعمیر توالت فرنگی جردن
شماره لوله بازکنی در شمال

تعمیرات تخصصی توالت فرنگی در جردن

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی رایگان با ما در تماس باشید

شمال تهران 22612939
مرکز تهران 88549334
غرب تهران09124555123
شرق تهران77031774
جنوب تهران09124555123

با مدیریت بداغی

تضمینی     ارزان     فوری      شبانه روزی       حتی ایام تعطیلی

تعمیر توالت فرنگی جردن

شرکت تهران پارسه با بیش از 300 سرویس کار تعمیر توالت فرنگی در تهران آماده تعمیر سرویس ونصب هر گونه کاسه فرنگی با هر مارکی هست. کار نفرات ما تضمینی حرفه ای و ارزان است. با اولین تماس مشتری ثابت ما خواهید شد.

کاسه توالت فرنگی بر خلاف نوع تخت و ایرانی آن، دارای مخزن آبی در پشت خود است. اگر درست عمل نکند، کارایی کاسه به مشکل خواهد خورد. تنظیم نبودن سطح آب مخزن پشتی توالت خود باعث افت مکش کاسه و در پی آن گرفتگی مکرر کاسه توالت فرنگی خواهد شد.

تعمیرات تخصصی توالت فرنگی در جردن

ارائه کلیه خدمات مربوط به توالت فرنگی اعم از:

 • نصب و تعویض کامل کاسه توالت فرنگی
 • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس
 • رفع گرفتگی کاسه و لوله توالت فرنگی
 • سرویس کامل، تعویض و تعمیر قطعات سیفون توالت فرنگی
 • رفع آب دهی و آب بندی زیر کاسه

سرویس کاسه توالت فرنگی سالی یکبار

تعمیر توالت فرنگی جردن به صورت دوره ای که باید سالی یکبار صورت گیرد. این عمل مانع از گرفتگی های مکرر توالت فرنگی، به هدر رفتن آب شرب شهری و پر شدن چاه فاضلاب خواهد شد.

هزینه سرویس کمتر از خسارت عدم سرویس

هزینه ای که برای سرویس مصرف می شود در برابر هزینه ای که حاصل از خرابی قطعات توالت است اعم از مبلغ بالای قبض آب، پر شدن چاه فاضلاب مبلغ نا چیزی است. پس حتما سالی یکی دو بار توالت فرنگی را سرویس نمایید.

باز کردن گرفتگی توالت فرنگی در قیطریه

کاسه توالت فرنگی طوری طراحی شده است که خود کاسه مانند سیفون عمل می کند و مانع انتشار گاز بد بوی چاه در سرویس می شود. همین سیفون داخل کاسه باعث انسداد زود به زود کاسه می گردد.

فنر روش مناسبی برای فرنگی نیست

ما تا حد امکان سعی می کنیم که از فنر برای باز کردن لوله توالت فرنگی استفاده نکنیم. با روش های خاصی بدون آسیب رساند به کاسه، گرفتگی را برطرف کنیم. چون لعاب داخلی آن را خراشیده و سیاه می کند و هم ممکن است از داخل کاسه بشکند. اگر م نیاز به فنر باشد فنر مخصوص و باریک و نرمی مخصوص خود دارد که باید استفاده گردد.

عدم استفاده از لوله بازکنی ساده برای فرنگی

ما به هیچ عنوان سرویسکار لوله بازکنی ساده برای باز کردن گرفتکی توالت فرنگی به محل اعزام نمی کنیم. بلکه متخصص سرویس توالت فرنگی قیطریه می فرستیم تا به کاسه آسیبی وارد نیاید.

دو نوع گرفتگی مخصوص توالت فرنگی

کاسه توالت فرنگی در دو محل دچار گرفتگی می شود که روش باز کردن هر کدام متفاوت است.

گرفتگی در خود کاسه فرنگی

یکی گرفتگی در خود کاسه است که تا حد امکان بدون فنر و با روش مکش باز می کنیم. خروجی کاسه به نسبت لوله زیر آن بسیار تنگ و باریک است. بیشتر گرفتگی هم در همین محل رخ می دهد.

گرفتگی لوله زیر کاسه

دومی گرفتگی لوله زیر کاسه است که بیشتر از کفشور بغل کاسه بالا میزند. در این روش باید فنر را از کفشور وارد لوله کرد و گرفتگی را باز نمود.

تعمیر و تعویض درب توالت فرنگی

درب پلاستیکی توالت فرنگی دو قسمت تاشو دارد. این درب ها به ندرت شکسته می شوند ولی لولای پلاستیکی آن ها زیاد خراب می شود. ما این درها را برایتان تعویض می کنیم. البته همیشه هم نیاز به تعویض کامل درب نیست. ما لولای مخصوص تمام درب ها را داریم که با تعویض آن ها مثل روز اول خواهند شد.

تعمیر توالت فرنگی جردن تعویض قطعات

تعویض این قطعات باعث عمل کرد مناسب کاسه می شود. شوتینگ قوی تر و گرفتگی به کمتر می شود. در زیر ین قطعات را معرفی می کنیم.

فلوتر یا شناور پر کن

بیشتر خرابی مربوط به این قطعه است. علت خرابی هم وجود املاح داخل آب شهری است.****

ارائه فاکتور سر برگ دار

پس از اتمام کار چه لوله بازکنی، چه تخلیه و تعمیر چاه و چه حفر چاه، فاکتور رسمی با سر برگ شرکت تهران پارسه ارائه خواهد شد.

عقد قرار داد رسمی

جهت انجام تعمیرات چاه و حفر چاه، قرار داد رسمی با سر برگ شرکت عقد می گردد تا در صورت بروز مشکل با شرکت رسمی طرف قرار داد باشید.

سرویس دهی به تمام نقاط تهران

شرکت تهران پارسه در شرق، غرب، شمال، مرکز و جنوب تهران شعب فعال دارد. در ضمن در تمامی خیابان های شهر تهران در تمامی مناطق، سرویسکار های جهت ارائه خدمات دارد. محدوده سرویس دهی ما کل تهران و شهر های حومه را پوشش می دهد.

تخلیه چاه در خیابان جردن

تانکر های بزرگ و کوچک تخلیه چاه تهران ما مجهز به انواع پمپ های کف کش آبکش و لجن کش هستند. در ضمن همین تانکر های مجهز به سیستم مکنده هستند که لایروبی مکانیزه نیز انجام می دهند.

خدمات تخلیه، لایروبی و تعمیر چاه فاضلاب در تهران:

صفر تا صد تخلیه چاه فاضلاب توسط نیروی های ماهر شرکت انجام می گیرد.

 • پیدا کردن محل دقیق چاه در محل
 • باز کردن سر چاه با چکش برقی تخریب
 • تخلیه چاه با تانکر های بزرگ و کوچک آب کش و لجن کش
 • تخلیه مکانیزه چاه با تانکر های مکنده ساکشن
 • لایروبی توسط نیروی انسانی و نیسان 10 بشکه دار
 • کف تراشی و تعمیرات تخصصی چاه های قدیمی فاضلاب
 • طوقه چینی و کول گذاری و بستن سر چاه در انتهای کار

لوله بازکنی جردن

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب با فنر های قوی و دستگاه ژنراتور برقی، باز کردن گرفتگی با پمپ تراکمی باد انجام می گردد. رفع دائمی گیر فاضلاب با روش های چربی زدایی و رسوب کنی انجام می گیرد.

چاه بازکن سمت جردن

لوله بازکنی و رفع انسداد لوله های جنس چدن، پلیکا، پلی اتیلن، پوشفیت و گالوانیزه با روش های خاص هر نوع لوله انجام می گردد. سرویسکار های لوله بازکنی تهران ما کار رفع گیر لوله فاضلاب را با رعایت کامل اصول بهداشتی و بدون کوچکترین کثیفی در محل انجام خواهند داد.

شبانه روزی و 7 روز هفته باز هستیم

خدمات شرکت ما 24 ساعته و 7 روز هفته است. خرابی توالت فرنگی، گرفتگی فاضلاب و پر شدن چاه تایم خاصی ندارد و ممکن است هر ساعتی از شبانه روز پیش بیاید. به همین جهت ما تمام وقت آماده ارائه خدمات در تهران هستیم.

کار تضمینی

سرویسکار های تعمیر توالت فرنگی و لوله بازکنی ما خدمات به صورت تمام وقت در حال خدمات رسانی هستند. خدمات ما تضمینی تمیز و حرفه ای است. ما کاسه توالت فرنگی شما را مانند یک کاسه نو و کاملا اساسی تعمیر خواهیم نمود.

قیمت ارزان و قطعی

نرخ هزینه تمام خدمات ما طبق نرخ نامه اتحادیه تخلیه چاه و لوله بازکنی است. به علت ازدیاد سرویس کار در تمام مناطق تهران ما زیر قیمت اتحادیه خدمات ارائه می کنیم.

حفاری چاه فاضلاب

حفاری چاه فاضلاب در تهران

مقنی های شرکت ما هرگونه وسایل مورد نیاز برای حفاری چاه فاضلاب را همراه خود دارند. در کمتر از یک هفته هر نوع چاه فاضلاب را برایتان حفر خواهند نمود.

تانکر تخلیه

تانکر تخلیه چاه فاضلاب تهران

کامیون های بادسان، بنز 911 مجهز به تانکر سایز بزرگ هستند. این تانکر ها همراه خود انواع پمپ های کف کش از قبیل آبکش لجن کش و ارتفاع زن را دارند. در ضمن قادر هستند به روش مکنده ساکشن نیز چاه را خالی کنند.

لوله بازکنی فنر زنی تهران

خدمات چاه بازکنی شبانه روزی و ارزان در سراسر شهر بزرگ تهران توسط سرویسکار های لوله بازکنی تهران ما انجام می گیرد.

تعمیر توالت فرنگی جردن

سرویس و تعمیر توالت فرنگی جردن

تعمیرات تخصصی کاسه توالت فرنگی در کل تهران توسط تکنسین های شرکت تهران پارسه اجرا می شود. تنظیم، سرویس کامل، تعمیر و تعویض قطعات داخلی توالت فرنگی. نصب کامل کاسه توالت فرنگی و تبدیل کاسه ایرانی به فرنگی. رفع گرفتگی توالت فرنگی.

سرویس فرنگی سریع ارزان

ما بیش از 20 سرویسکار تعمیر توالت فرنگی جردن داریم که در کمترین زمان قادر هستند همه نوع کاسه فرنگی را تعمیر و نوسازی کنند. تعمیر و تبدیل کاسه های قدیمی به کاسه نو با تعویض تمامی قطعات حساس داخلی آن انجام می گیرد.