تعمیر توالت فرنگی هروی

تعمیر توالت فرنگی هروی

شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 از معتبرترین و بزرگترین شرکت های خدماتی در سطح شهر تهران است. هدف تیم تهران پارسه ارائه خدمات حرفه ای و کسب رضایت مشتریان محترم می باشد.

سرویس تخصصی و تعمیر توالت فرنگی هروی از هر نوع کاسه در تهران کار متخصصین تعمیرکار توالت فرنگی ماست. سرویسکار های شرکت ما فرنگی شما را تنظیم، سرویس، تعمیر و قطعات معیوب را تعویض خواهند نمود.

تعمیر توالت فرنگی هروی

شبانه روزی و 7 روز هفته باز هستیم

خدمات شرکت ما 24 ساعته و 7 روز هفته است. خرابی توالت فرنگی، گرفتگی فاضلاب و پر شدن چاه تایم خاصی ندارد و ممکن است هر ساعتی از شبانه روز پیش بیاید. به همین جهت ما تمام وقت آماده ارائه خدمات در تهران هستیم.

کار تضمینی

سرویسکار های تعمیر توالت فرنگی و لوله بازکنی ما خدمات به صورت تمام وقت در حال خدمات رسانی هستند. خدمات ما تضمینی تمیز و حرفه ای است. ما کاسه توالت فرنگی شما را مانند یک کاسه نو و کاملا اساسی تعمیر خواهیم نمود.

قیمت ارزان و قطعی

نرخ هزینه تمام خدمات ما طبق نرخ نامه اتحادیه تخلیه چاه و لوله بازکنی است. به علت ازدیاد سرویس کار در تمام مناطق تهران ما زیر قیمت اتحادیه خدمات ارائه می کنیم.

شماره لوله بازکنی در شمال

تعمیر توالت فرنگی هروی

کاسه توالت فرنگی بر خلاف نوع تخت و ایرانی آن، دارای مخزن آبی در پشت خود است. اگر درست عمل نکند، کارایی و مکش کاسه به مشکل خواهد خورد. عدم تنظیم و نقص در قطعات مخزن پشتی توالت، باعث افت مکش کاسه و در پی آن گرفتگی مکرر کاسه توالت فرنگی خواهد شد.

تعمیرات تخصصی توالت فرنگی در هروی حسین آباد

ارائه کلیه خدمات مربوط به توالت فرنگی اعم از:

 • نصب و تعویض کامل کاسه توالت فرنگی
 • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس
 • رفع گرفتگی کاسه و لوله توالت فرنگی
 • سرویس کامل، تعویض و تعمیر قطعات سیفون توالت فرنگی
 • رفع آب دهی و آب بندی زیر کاسه

هزینه سرویس کمتر از خسارت خرابی فرنگی است

تعمیر توالت فرنگی هروی به صورت دوره ای باید سالی یکبار انجام بگیرد. این کار مانع از گرفتگی های مکرر توالت فرنگی، به هدر رفتن آب شرب شهری و پر شدن چاه فاضلاب خواهد شد. هزینه سرویس خیلی کمتر از خسارت حاصل از خرابی قطعات توالت است. اعم از مبلغ بالای قبض آب، هزینه تخلیه زود هنگام چاه فاضلاب. پس حتما سالی یکی دو بار توالت فرنگی را سرویس نمایید.

تعمیر و تعویض قطعات فرنگی در هروی

مخزن آب کاسه دارای دو قطعه حساس و مصرفی است. ما این قطعات را تعمیر و در صورت نیاز کامل تعویض می کنیم. بهترین جنس را برای تعویض استفاده می کنیم. با تعویض قطعات، کاسه کاملا نو و جدید می شود. سرویس کاسه مکش و کارایی کاسه توالت فرنگی را در هروی را چند برابر می کند.

باز کردن گرفتگی توالت فرنگی در هروی

کاسه توالت فرنگی طوری طراحی شده است که خود کاسه مانند سیفون عمل می کند و مانع انتشار گاز بد بوی چاه در سرویس می شود. همین سیفون داخل کاسه باعث انسداد زود به زود کاسه می گردد.

ما تا حد امکان از فنر برای باز کردن لوله توالت فرنگی استفاده نمی کنیم. با روش های خاصی بدون آسیب به کاسه، گرفتگی را برطرف می کنیم. چون فنر لعاب داخلی آن را می تراشد. حتی ممکنه از داخل کاسه بشکند. در صورت اجبار به استفاده از فنر، فنر مخصوص و باریک و نرمی مخصوص فرنگی مورد استفاده قرار می گیرد.

ما سرویسکار لوله بازکنی ساده برای رفع گرفتگی توالت فرنگی به محل اعزام نمی کنیم. بلکه متخصص تعمیر توالت فرنگی هروی می فرستیم. تا به کاسه آسیبی وارد نیاید.

دو نوع گرفتگی مخصوص توالت فرنگی

کاسه توالت فرنگی در دو محل دچار گرفتگی می شود. روش لوله بازکنی هر کدام متفاوت است. یکی گرفتگی در خود کاسه است. تا حد امکان بدون فنر و با روش مکش باز می کنیم. دومی گرفتگی لوله زیر کاسه است. بیشتر از کفشور بغل کاسه بالا میزند. در این روش باید فنر را از کفشور وارد لوله کرد. یا کاسه جابجا و سپس فنر زده شود.

تعمیر و تعویض درب توالت فرنگی

درب پلاستیکی توالت فرنگی دو قسمت تاشو دارد. این درب ها به ندرت می شکنند. ولی لولای پلاستیکی آن ها زیاد خراب می شود. ما این درها را برایتان تعویض می کنیم. البته همیشه هم نیاز به تعویض کامل درب نیست. ما لولای مخصوص تمام درب ها را داریم. با تعویض آن ها مثل روز اول خواهند شد.

ارائه فاکتور سر برگ دار

پس از اتمام کار چه لوله بازکنی، چه تخلیه و تعمیر چاه و چه حفر چاه، فاکتور رسمی با سر برگ شرکت تهران پارسه ارائه خواهد شد.

عقد قرار داد رسمی

جهت انجام تعمیرات چاه و حفر چاه، قرار داد رسمی با سر برگ شرکت عقد می گردد تا در صورت بروز مشکل با شرکت رسمی طرف قرار داد باشید.

سرویس دهی به تمام نقاط تهران

شرکت تهران پارسه در شرق، غرب، شمال، مرکز و جنوب تهران شعب فعال دارد. در ضمن در تمامی خیابان های شهر تهران در تمامی مناطق، سرویسکار های جهت ارائه خدمات دارد. محدوده سرویس دهی ما کل تهران و شهر های حومه را پوشش می دهد.

تخصص شرکت پگاه تهران پارسه جام

 • لوله بازکنی چاه بازکنی

 • تخلیه چاه فاضلاب با تانکر بزرگ لجن کش

 • سرویس توالت فرنگی و رفع گرفتگی

 • لایروبی و لجن کشی توسط نیروی انسانی

 • کف تراشی و تعمیرات تخصصی چاه های فرسوده فاضلاب

 • طوقه چینی و کار گذاشتن گلدانی سر چاه

 • کول گذاری و بلوک چینی درون چاه

 • تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم

 • لوله کشی آب و فاضلاب و تعمیر و نگهداری موتور خانه

لوله بازکنی در هروی

چاه بازکنی فنر زنی در منطقه هروی بصورت 24 ساعته انجام می شود. از فنر و پمپ باد برای لوله بازکنی در هروی استفاده می کنیم. هر نوع لوله از هر جنسی را باز می کنیم. برای هر لوله فنر جدا استفاده می شود. کار بچه های ما خیلی تمیز و حرفه ای است.