فنر زن چاه نارمک

فنر زن چاه نارمک

شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 از معتبرترین و بزرگترین شرکت های خدماتی در سطح شهر تهران است. هدف تیم تهران پارسه ارائه خدمات حرفه ای و کسب رضایت مشتریان محترم می باشد.

شبانه روزی و 7 روز هفته باز هستیم

خدمات شرکت ما 24 ساعته و 7 روز هفته است. گرفتگی فاضلاب و پر شدن چاه تایم خاصی ندارد و ممکن است هر ساعتی از شبانه روز پیش بیاید. به همین جهت ما تمام وقت آماده ارائه خدمات در تهران هستیم.

کار تضمینی

سرویسکار های لوله بازکنی و تخلیه چاه ما خدمات حرفه ای و تضمینی ارائه می کنند. ما چاه های فاضلاب را با تضمین کتبی تعمیر و احیا می کنیم.

قیمت ارزان و قطعی

نرخ هزینه تمام خدمات ما طبق نرخ نامه اتحادیه تخلیه چاه و لوله بازکنی است. به علت ازدیاد سرویس کار در تمام مناطق تهران ما زیر قیمت اتحادیه خدمات ارائه می کنیم.

فنر زن چاه نارمک

شرکت تهران پارسه با داشتن بیش از 360 سرویسکار لوله بازکنی فعال در سرتاسر تهران در خدمت شما عزیزان است. در هنگام گرفتگی لوله با نزدیکتری دفتر ما به خود تماس بگیرید تا در کمتر از نیم ساعت فنر زن چاه نارمک ما در خدمت شما باشد.

فنر زن چاه نارمک

فنر زن چاه نارمک

فنر زن چاه آشپزخانه در نارمک

لوله های موجود در آشپزخانه اکثریت سایز  63 هستند. یعنی به نسبت سایر لوله های ساختمان باریکتر کار گذاشته می شوند. وجود چربی در ظروف همچنین پرز و مو در لباسشویی هم ز علتهای مهم برای گرفتگی این لوله ها است.

روش مناسب جهت باز کردن این لوله های استفاده از فنر است که توسط فنر زن چاه نارمک انجام می شود. با این روش هم گرفتگی برطرف شده هم جداره لوله پاکسازی می گردد.

فنر زن چاه دستشویی نارمک

شکل لوله زیر کاسه به شکل حرف U انگلیسی است تا آب در آن جمع گردد و مانع انتشار بوی فاضلاب چاه شود. این شکل تورفتگی خود محلی برای تجمع آشغال و کثافت می شود و لوله را مسدود می کند.  50 درصد از گرفتگی های لوله های سرویس ایرانی در همین قسمت اتفاق می افتد. فنر زن چاه نارمک با ابزار خاص و انبر هرگونه شی خارجی را از لوله بیرون می کشد و سپس فنر می زند تا لوله باز گردد.

فنر زن چاه نارمک لوله حمام

مطمیناً همه می دانیم علت اصلی گرفتن کف شوی حمام وجود مو در آن است. فنر زن چاه نارمک ضمن باز کردن لوله، با فنر مو ها را از لوله بیرون می کشد تا مجدد مسیر را مسدود نکند. البته مواردی هم دیده شده که اجسامی مثل ژیلت درب شامپو صابون و … درون لوله برود و در شترگلویی گیر کند. تنها راه خلاصی از این اجسام بیرون آوردن آن انبر مخصوص است.

 دفتر شرق تهران77031774
دفتر شمال تهران22612939
دفتر غرب تهران09124555123
دفتر مرکزی تهران88549334
دفتر جنوب تهران09124555123

ارائه فاکتور سر برگ دار

پس از اتمام کار چه لوله بازکنی، چه تخلیه و تعمیر چاه و چه حفر چاه، فاکتور رسمی با سر برگ شرکت تهران پارسه ارائه خواهد شد.

عقد قرار داد رسمی

جهت انجام تعمیرات چاه و حفر چاه، قرار داد رسمی با سر برگ شرکت عقد می گردد تا در صورت بروز مشکل با شرکت رسمی طرف قرار داد باشید.

سرویس دهی به تمام نقاط تهران

شرکت تهران پارسه در شرق، غرب، شمال، مرکز و جنوب تهران شعب فعال دارد. در ضمن در تمامی خیابان های شهر تهران در تمامی مناطق، سرویسکار های جهت ارائه خدمات دارد. محدوده سرویس دهی ما کل تهران و شهر های حومه را پوشش می دهد.

تخصص شرکت پگاه تهران پارسه جام

  • لوله بازکنی چاه بازکنی

  • تخلیه چاه فاضلاب با تانکر بزرگ لجن کش

  • تخلیه مکانیزه چاه با تانکر بزرگ مکنده

  • لایروبی و لجن کشی توسط نیروی انسانی

  • کف تراشی و تعمیرات تخصصی چاه های فرسوده فاضلاب

  • طوقه چینی و کار گذاشتن گلدانی سر چاه

  • کول گذاری و بلوک چینی درون چاه

  • تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم

  • لوله کشی آب و فاضلاب و تعمیر و نگهداری موتور خانه

لوله بازکنی نارمک

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب با فنر های قوی و دستگاه ژنراتور برقی، باز کردن گرفتگی با پمپ تراکمی باد انجام می گردد. رفع دائمی گیر فاضلاب با روش های چربی زدایی و روسب کنی انجام می گیرد.

لوله بازکنی و رفع انسداد لوله های جنس چدن، پلیکا، پلی اتیلن، پوشفیت و گالوانیزه با روش های خاص هر نوع لوله انجام می گردد. سرویسکار های لوله بازکنی تهران ما کار رفع گیر لوله فاضلاب را با رعایت کامل اصول بهداشتی و بدون کوچکترین کثیفی در محل انجام خواهند داد.

حفاری چاه فاضلاب

حفاری چاه فاضلاب در تهران

مقنی های شرکت ما هرگونه وسایل مورد نیاز برای حفاری چاه فاضلاب را همراه خود دارند. در کمتر از یک هفته هر نوع چاه فاضلاب را برایتان حفر خواهند نمود.

لوله بازکنی تخلیه چاه

تانکر تخلیه چاه فاضلاب نارمک

کامیون های بادسان، بنز 911 مجهز به تانکر سایز بزرگ هستند. این تانکر ها همراه خود انواع پمپ های کف کش از قبیل آبکش لجن کش و ارتفاع زن را دارند. در ضمن قادر هستند به روش مکنده ساکشن نیز چاه را خالی کنند.

چاه بازکنی فنر زن چاه نارمک

خدمات چاه بازکنی شبانه روزی و ارزان در سراسر شهر بزرگ تهران توسط سرویسکار های لوله بازکنی تهران ما انجام می گیرد.

تعمیر-توالت-فرنگی-1

تعمیر توالت فرنگی در نارمک

تعمیرات تخصصی کاسه توالت فرنگی در کل تهران توسط تکنسین های شرکت تهران پارسه اجرا می شود. تنظیم، سرویس کامل، تعمیر و تعویض قطعات داخلی توالت فرنگی. نصب کامل کاسه توالت فرنگی و تبدیل کاسه ایرانی به فرنگی. رفع گرفتگی توالت فرنگی.