لوله بازکنی جشنواره

لوله بازکنی جشنواره

شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 از معتبرترین و بزرگترین شرکت های خدماتی در سطح شهر تهران است. هدف تیم تهران پارسه ارائه خدمات حرفه ای و کسب رضایت مشتریان محترم می باشد.

لوله بازکنی جشنواره
شماره لوله بازکنی در شمال

لوله بازکنی جشنواره ناهیدی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی رایگان با ما در تماس باشید

شرق تهران 77031774
مرکز تهران 88549334
غرب تهران09124555123
شمال تهران22612939
جنوب تهران09124555123

با مدیریت بداغی

تضمینی     ارزان     فوری      شبانه روزی       حتی ایام تعطیلی

لوله بازکنی جشنواره

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب با فنر های قوی و دستگاه ژنراتور برقی. باز کردن گرفتگی با پمپ تراکمی باد انجام می گردد. رفع دائمی گیر فاضلاب با روش های چربی زدایی و رسوب کنی انجام می گیرد.

چاه بازکن سمت خیابان جشنواره

لوله بازکنی و رفع انسداد لوله های جنس چدن، پلیکا، پلی اتیلن، پوشفیت و گالوانیزه با روش های خاص هر نوع لوله انجام می گردد. سرویسکار های لوله بازکنی جشنواره ما کار رفع گیر لوله فاضلاب را با رعایت کامل اصول بهداشتی و بدون کوچکترین کثیفی در محل انجام خواهند داد.

لوله بازکنی جشنواره فوری ارزان تمیز

ما در منطقه تهرانپارس خیابان جشنواره بیش از 10 سرویسکار فعال داریم. از نزدیکترین محل به شما افراد را اعزام می کنیم تا در کمتر از نیم ساعت در خدمت شما باشند. کار تمیز تضمینی ارزان و فوری را از سرویسکاران لوله بازکنی جشنواره ما بخواهید.

روش های باز کردن لوله های فاضلاب

اولین و بهترین روش فنر زنی با دستگاه ژنراتور برقی است. استفاده از پمپ باد نیز کار ساز است. برای لوله های منهول هم از واتر جت استفاده می کنیم. برای سیمان کف شترگلویی هم ابزار های دست ساز حرفه ای داریم.

فنر زنی بهترین روش لوله بازکنی در جشنواره

بهترین روش برای رفع گرفتگی لوله بازکنی جشنواره استفاده از فنر و دستگاه ژنراتور برقی است. هم مسیر لوله را باز می کند و هم چربی و رسوب ها را از بین می برد.به خاطر حرکت چرخشی فنر درون لوله، هر چه در مسیر فنر که قرار بگیرد از لوله جدا شده و با جریان آب از لوله بیرون خواهد رفت. حال اگر این جسم پارچه، پرز، مو، نایلون باشد، دور فنر پیچیده و از لوله بیرون می آید.

اگر لوله با فنر باز نشد چی؟

بعضی مواقع پیش آمده که مثلا وقتی از کفشوی کف آشپزخانه فنر می زنیم به جای اینکه فنر به مسیر خروجی فاضلاب برود از درون لوله سینک یا لباسشویی بیرون می آید. یا اگر از توالت ایرانی فنر بزنیم از لوله پشت روشویی فنر بیرون می آید. این نشان دهند این است که لوله کش نا وارد بود و از از سه راهی و اتصالات نا مناسب در مسیر لوله فاضلاب استفاده کرده است. در این حالت فنر چاره ساز نیست و مسیر با فنر باز نمی شود. چون فنر به محل گرفتگی نمی رود. چه باید کرد؟

لوله بازکنی با پمپ باد در جشنواره

جائیکه فنر جوابگو نیست پمپ باد به داد ما می رسد. استفاده از انی دستگاه مهارت زیادی می خواهد. عدم تجربه باعث ترکیدگی لوله و یا فوران لجن سیاه به داخل فضای منزل خواهد شد. ما افراد خیلی ماهری برای اینکار داریم تا بدون کوچکترین خرابکاری لوله را باز کنند.

*****

علتهای گیر کردن لوله فاضلاب

دلایل گیر کردن لوله فاضلاب به نوع لوله و محل آن بستگی دارد. ما اینجا به طور دقیق علت گرفتگی لوله ها را بیان می کنیم.

لوله های آشپزخانه، سینک ظرفشویی و پشت لباسشویی:

علت گرفتگی وجود چربی و رسوب گرفتگی و نقص در لوله کشی است. وجود پرز و مو لباس ها نیز می توانند باعث انسداد لوله شود.

لوله های کفشور مانند کف حمام و آشپزخانه:

بیشتر وجود جسم خارجی درون شتر گلویی باعث گرفتگی است. البته نقص لوله کشی و شیب نا مناسب هم بی تاثیر نیست. وجود سیمان و دوغاب هم در بیشتر لوله های کفشور مانع خروج استاندارد فاضلاب می شود.

لوله توالت ایرانی:

وجود آشغال، قیر و سیمان در کف شتر گلویی یا افتادن جسمی درون لوله و همچنین نبودن فلاشتانک و نقص لوله کشی از علل گرفتگی مکرر است.

کاسه توالت فرنگی:

تنظیم و سرویس نبودن مخزن آب توالت فرنگی یکی از علت های گرفتگی است. علت اصلی دیگر ریختن دستمال کاغذی داخل کاسه است. از مشکلات گوارشی هم نباید غافل شد.

وجود شتر گلویی در مسیر لوله هم از اصلی ترین علل گرفتگی مکرر است. به دلیل اینکه خود کاسه سیفون دارد نباید در مسیر لوله زیر توالت شتر گلویی قرار بگیرد. افتادن اجسامی مثل درب شامپو یا قالب صابون و امثال این ها هم مکش فرنگی را کم کرده و زود به زود می گیرد.

علت اصلی و مشترک گیر کردن لوله ها

علتی که در همه لوله ها مشترک است وجود رسوب گرفتگی و رفتن قیر زیر کف درون لوله است. همچنین استفاده نامناسب از اتصالات در هنگام لوله کشی و شیب نامناسب است.

باز کردن گرفتگی توالت فرنگی در جشنواره

کاسه توالت فرنگی طوری طراحی شده است که خود کاسه مانند سیفون عمل می کند و مانع انتشار گاز بد بوی چاه در سرویس می شود. همین سیفون داخل کاسه باعث انسداد زود به زود کاسه می گردد.

فنر روش مناسبی برای فرنگی نیست

ما تا حد امکان سعی می کنیم که از فنر برای باز کردن لوله توالت فرنگی استفاده نکنیم. با روش های خاصی بدون آسیب رساند به کاسه، گرفتگی را برطرف کنیم. چون لعاب داخلی آن را خراشیده و سیاه می کند و هم ممکن است از داخل کاسه بشکند. اگر م نیاز به فنر باشد فنر مخصوص و باریک و نرمی مخصوص خود دارد که باید استفاده گردد.

عدم استفاده از لوله بازکنی ساده برای فرنگی

ما به هیچ عنوان سرویسکار لوله بازکنی جشنواره ساده برای باز کردن گرفتکی توالت فرنگی به محل اعزام نمی کنیم. بلکه متخصص سرویس توالت فرنگی می فرستیم تا به کاسه آسیبی وارد نیاید.

دو نوع گرفتگی مخصوص توالت فرنگی

کاسه توالت فرنگی در دو محل دچار گرفتگی می شود که روش باز کردن هر کدام متفاوت است.

گرفتگی در خود کاسه فرنگی

یکی گرفتگی در خود کاسه است که تا حد امکان بدون فنر و با روش مکش باز می کنیم. خروجی کاسه به نسبت لوله زیر آن بسیار تنگ و باریک است. بیشتر گرفتگی هم در همین محل رخ می دهد.

گرفتگی لوله زیر کاسه

دومی گرفتگی لوله زیر کاسه است که بیشتر از کفشور بغل کاسه بالا میزند. در این روش باید فنر را از کفشور وارد لوله کرد و گرفتگی را باز نمود.

تعمیر توالت فرنگی جشنواره تعویض قطعات

تعویض این قطعات باعث عمل کرد مناسب کاسه می شود. شوتینگ قوی تر و گرفتگی به کمتر می شود. در زیر ین قطعات را معرفی می کنیم.

فلوتر یا شناور پر کن

بیشتر خرابی مربوط به این قطعه است. علت خرابی هم وجود املاح داخل آب شهری است.****

ارائه فاکتور سر برگ دار

پس از اتمام کار چه لوله بازکنی، چه تخلیه و تعمیر چاه و چه حفر چاه، فاکتور رسمی با سر برگ شرکت تهران پارسه ارائه خواهد شد.

عقد قرار داد رسمی

جهت انجام تعمیرات چاه و حفر چاه، قرار داد رسمی با سر برگ شرکت عقد می گردد تا در صورت بروز مشکل با شرکت رسمی طرف قرار داد باشید.

سرویس دهی به تمام نقاط تهران

شرکت تهران پارسه در شرق، غرب، شمال، مرکز و جنوب تهران شعب فعال دارد. در ضمن در تمامی خیابان های شهر تهران در تمامی مناطق، سرویسکار های جهت ارائه خدمات دارد. محدوده سرویس دهی ما کل تهران و شهر های حومه را پوشش می دهد.

تخلیه چاه در خیابان جشنواره ناهیدی

تانکر های بزرگ و کوچک تخلیه چاه تهران ما مجهز به انواع پمپ های کف کش آبکش و لجن کش هستند. در ضمن همین تانکر های مجهز به سیستم مکنده هستند که لایروبی مکانیزه نیز انجام می دهند.

خدمات تخلیه، لایروبی و تعمیر چاه فاضلاب در تهران:

صفر تا صد تخلیه چاه فاضلاب توسط نیروی های ماهر شرکت انجام می گیرد.

  • پیدا کردن محل دقیق چاه در محل
  • باز کردن سر چاه با چکش برقی تخریب
  • تخلیه چاه با تانکر های بزرگ و کوچک آب کش و لجن کش
  • تخلیه مکانیزه چاه با تانکر های مکنده ساکشن
  • لایروبی توسط نیروی انسانی و نیسان 10 بشکه دار
  • کف تراشی و تعمیرات تخصصی چاه های قدیمی فاضلاب
  • طوقه چینی و کول گذاری و بستن سر چاه در انتهای کار

شبانه روزی و 7 روز هفته باز هستیم

خدمات شرکت ما 24 ساعته و 7 روز هفته است. خرابی توالت فرنگی، گرفتگی فاضلاب و پر شدن چاه تایم خاصی ندارد و ممکن است هر ساعتی از شبانه روز پیش بیاید. به همین جهت ما تمام وقت آماده ارائه خدمات در تهران هستیم.

کار تضمینی

سرویسکار های تعمیر توالت فرنگی و لوله بازکنی ما خدمات به صورت تمام وقت در حال خدمات رسانی هستند. خدمات ما تضمینی تمیز و حرفه ای است. ما کاسه توالت فرنگی شما را مانند یک کاسه نو و کاملا اساسی تعمیر خواهیم نمود.

قیمت ارزان و قطعی

نرخ هزینه تمام خدمات ما طبق نرخ نامه اتحادیه تخلیه چاه و لوله بازکنی است. به علت ازدیاد سرویس کار در تمام مناطق تهران ما زیر قیمت اتحادیه خدمات ارائه می کنیم.