لوله بازکنی ظفر

لوله بازکنی ظفر

شرکت بزرگ تهران پارسه با شماره ثبت 524903 و بیمه

لوله بازکنی ظفر >> شرکت تهران پارسه یکی از بزرگترین شرکت های تخلیه چاه و لوله بازکنی در تهران با بیش از 20 سال سابقه درخشان است که خدمات متنوعی ارائه می دارد.

تخلیه چاه و سبتیک

لوله بازکنی چاه بازکنی

حفاری چاه فاضلاب

تعمیرات تخصصی چاه ریزشی

برای تماس مستقیم روی شماره مورد نظر کلیک نمایید.

خدمات شبانه روزی ، فوری ، ارزان ، تضمینی ، تخصصی و بدون تعطیلی را از ما بخواهید.

لوله بازکنی ظفر وحید دستگردی

شرکت تهران پارسه با تعداد زیادی از سرویسکار های لوله بازکنی ماهر و دوره دیده آماده ارائه خدمات چاه باز کنی می باشند . متاسفانه اخیرا اشخاصی که به شرکت و موسسه معتبری تعلق ندارند اقدام به کلاهبرداری می کنند . روش ایشان هم به این صورت است که پشت تلفن با قیمتی بسیار پایین مشتری را فریب داده و پس از مراجعه به محل با اصطلاحاتی نظیر فنر فولادی فنر الماسه فنر تراش خشاب و سه نظام که هیچ کدام وجود خارجی ندارد ، هزینه های بسیار بسیار بالایی از مشتریان بی اطلاع دریافت می کنند . چون این افراد متعلق به شرت رسمی نیستند قابل پیگیری هم نیستند . پس توصیه ما این است خدمات را از شرکت های معتبر و رسمی بخواهید.

شرکت لوله بازکنی در ظفر (معتبر با شماره ثبت)

گیر کردن مسیر خروجی لوله های فاضلاب مشکلی هست که شاید گریبان گیر هر کسی شده باشد . البته مشکل بزرگی نیست اگر به موقع و درست تصمیم بگیریم .جند نکته را لازم می دانیم با توجه به تجربه 20 ساله خودم عرض کنم .

1- خودتان سعی نکنید لوله را باز کنید چون نه تجربه و نه ابزار لازم را دارید . تلاش خودتان شاید کار را سخت تر کند زمان لازم را به هدر بدهد و بدتر از همه کثیفی محل گرفتگی زیاد شود و یا لوله آسیب ببیند.

2- به هیچ عنوان از محلول لوله بازکنی مثل اسید و چانته استفاده نکنید که تبعات بدی دارد و امکان دارد باعث سوراخ شدن لوله های چدنی و از بین رفتن چسب بین اتصالات لوله های پلیکا شود.

3- در انتخاب سرویسکار خیلی دقت کنید و از شرکت معتبر سرویسکار لوله بازکنی در خیابان ظفر بخواهید . متاسفانه افرادی به صورت شخصی در صنف ما هستند که با دادن قیمی پایین پشت تلفن اقدام به کلاهبرداری و گرفتن پول های هنگفت می کنند و چون به شرکت خاصی متصل نیستند بعد از کار به علت گرفتن پول زیاد و یا خرابی در کار ، تلفن اعتباری خود را خاموش می کنند و امکان پیگیری نخواهد بود .

پس حتما در اولین فرصت بعد از گرفتگی هر نوع لوله در ساختمان از یک شرکت بزرگ و رسمی ، نیروی لوله بازکنی بخواهید تا ضمن پشتیبانی شرکت ز هر نوع اتفاق در محل ، کار خوب ارزان تضمینی و تمیز تحویل بگیرید . شرکت ما یعنی تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 یکی از بزرگترین شرکت های در این زمینه در تهران خیابان ظفر است که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است و کافی است با ما در تماس باشید .

باز کردن لوله های ساختمانی و صنعتی با مدرن ترین دستگاه های لوله بازکنی توسط حرفه ای ترین لوله بازکن های تهران با نرخ اتحادیه و فوری در سطح شهر تهران

­

لوله بازکنی ظفر

لوله بازکنی ظفر

لوله بازکنی ظفر در خیابان شریعتی

بهترین روش جهت باز کردن لوله های گیر کرده آشپزخانه استفاده از روش فنر زنی است چون به علت وجود چربی در فاضلاب آشپزخانه، دیواره لوله ها رسوب لجن و چربی می گیرد که باعث تنگ شدن لوله می شود و با کوچکترین آشغالی می گیرد.

حال چرا بهتر است از فنر برای باز کردن لوله آشپزخانه استفاده نمود.چون فنر هم لوله را در محل گیر باز می کند و هم دیواره لوله را تراش و رسوب کنی می کند.

باز کردن لوله های چدنی،سیمانی،پلیکا،آهنی،پلی اتیلن با تجهیزات مدرن در تمامی تهران . نگرانی که اکثرا در مشتریان محترم دیده می شود این است که با فنر زدن لوله سوراخ شود و یا بکشند. اصلا جای نگرانی نیست چون فنر ها انعطاف پذیر هستند و اگر قبل از فنر زنی دقت بفرمایید فنر به صورت حلقه ای دور خود تابیده شده است پس نمی تواند آسیبی به لوله برساند . البته مواردی دیده شده که با فنر زدن لوله سوراخ شود و آن هم به این خاطر بوده است که مشتری بدون آگاهی قبلی اسید درصد بالایی را درون لوله ریخته و این اسید که به شدت حالت خورندگی دارد لوله را مثل خمیر نرم کرده و فنر در حال چرخش آن را سوراخ می کند . پس به هیچ عنوان از اسید چانته و سایر محلول های لوله بازکنی درو لوله نریزید چون در لوله های چدنی باعث سوراخ شدن لوله در محل زانویی می شود و در لوله های پلیکا و پلی اتیلن لوله را نرم و پاره می کند . در بهترین حالت این اسید چسب اتصالات لوله را از بین برده باعث نشت فاضلاب به طبقات زیرین می گردد. اگر لوله مسدود شد از یک سرویس کار لوله بازکنی بخواهید به لوله فنر زده و آن را بدون هیچگونه آسیب و خرابی برایتان به صورت اصولی باز کند.

چرا بعضی از لوله های ساختمان نسبت به دیگر لوله ها زیادتر دچار گرفتگی می شود؟

علت اول می تواند چربی و رسوب گرفتگی لوله باشد که باعث تنگ و باریک شدن لوله فاضلاب شده است و با کوچکترین آشغالی می گیرد که بیشتر لوله های آشپزخانه را شامل می شود.

علت دوم را می توان از نقص در لوله کشی فاضلاب دانست، نداشتن شیب مناسب لوله ، بردن لوله در متراژ طولانی به صورت افقی ، بکار بردن اشتباه سه راهی و اتصالات ، اتصال لوله هایی با قطر های مختلف

­

چاه بازکنی در ظفر وحید دستگردی

فنر زنی به لوله های فاضلاب گیر کرده جهت رفع انسداد مسیر فاضلاب در نیم ساعت و ارزان . سرویسکار ما ابتدا از یک فنر ۵ الی ۶ متری استفاده می کند که ۸۰ % لوله را باز می کند ولی اگر این فنر به محل گیر نرسد از از فنر ۱۲ ، ۱۵ ، ۲۰ و ۳۵ متری استفاده می کند . بعضی مواقع نیز به علتهای مختلف فنر در لوله نمی رود و یا به خاطر نقص در لوله کشی فنر از جای دیگری سر در می آورد و وارد مسیر اصلی خروجی نمی شود که در این گونه مواقع از پمپ باد استفاده می کنیم.

­