لوله بازکنی وحیدیه

شرکت بزرگ تهران پارسه با شماره ثبت 524903 و بیمه

لوله بازکنی وحیدیه >> شرکت تهران پارسه یکی از بزرگترین شرکت های تخلیه چاه و لوله بازکنی در تهران است که خدمات متنوعی ارائه می دارد.

تخلیه چاه و سبتیک

لوله بازکنی چاه بازکنی

حفاری چاه فاضلاب

تعمیرات تخصصی چاه ریزشی

برای تماس مستقیم روی شماره مورد نظر کلیک نمایید.

خدمات شبانه روزی ، فوری ، ارزان ، تضمینی ، تخصصی و بدون تعطیلی را از ما بخواهید.

لوله بازکنی وحیدیه نظام آباد تخلیه چاه

شرکت تهران پارسه با تعداد زیادی از سرویسکار های لوله بازکنی ماهر و دوره دیده آماده ارائه خدمات چاه باز کنی می باشند . متاسفانه اخیرا اشخاصی که به شرکت و موسسه معتبری تعلق ندارند اقدام به کلاهبرداری می کنند . روش ایشان هم به این صورت است که پشت تلفن با قیمتی بسیار پایین مشتری را فریب داده و پس از مراجعه به محل با اصطلاحاتی نظیر فنر فولادی فنر الماسه فنر تراش خشاب و سه نظام که هیچ کدام وجود خارجی ندارد ، هزینه های بسیار بسیار بالایی از مشتریان بی اطلاع دریافت می کنند . چون این افراد متعلق به شرت رسمی نیستند قابل پیگیری هم نیستند . پس توصیه ما این است خدمات را از شرکت های معتبر و رسمی بخواهید.

باز کردن لوله های ساختمانی و صنعتی با مدرن ترین دستگاه های لوله بازکنی توسط حرفه ای ترین لوله بازکن های تهران با نرخ اتحادیه و فوری در سطح شهر تهران

­

لوله بازکنی وحیدیه

لوله بازکنی وحیدیه

لوله بازکنی در وحیدیه داوودی باز کردن چاه آشپزخانه

بهترین روش جهت باز کردن لوله های گیر کرده آشپزخانه استفاده از روش فنر زنی است چون به علت وجود چربی در فاضلاب آشپزخانه، دیواره لوله ها رسوب لجن و چربی می گیرد که باعث تنگ شدن لوله می شود و با کوچکترین آشغالی می گیرد.

حال چرا بهتر است از فنر برای باز کردن لوله آشپزخانه استفاده نمود.چون فنر هم لوله را در محل گیر باز می کند و هم دیواره لوله را تراش و رسوب کنی می کند.

باز کردن لوله های چدنی،سیمانی،پلیکا،آهنی،پلی اتیلن با تجهیزات مدرن در تمامی تهران . نگرانی که اکثرا در مشتریان محترم دیده می شود این است که با فنر زدن لوله سوراخ شود و یا بکشند. اصلا جای نگرانی نیست چون فنر ها انعطاف پذیر هستند و اگر قبل از فنر زنی دقت بفرمایید فنر به صورت حلقه ای دور خود تابیده شده است پس نمی تواند آسیبی به لوله برساند . البته مواردی دیده شده که با فنر زدن لوله سوراخ شود و آن هم به این خاطر بوده است که مشتری بدون آگاهی قبلی اسید درصد بالایی را درون لوله ریخته و این اسید که به شدت حالت خورندگی دارد لوله را مثل خمیر نرم کرده و فنر در حال چرخش آن را سوراخ می کند . پس به هیچ عنوان از اسید چانته و سایر محلول های لوله بازکنی درو لوله نریزید چون در لوله های چدنی باعث سوراخ شدن لوله در محل زانویی می شود و در لوله های پلیکا و پلی اتیلن لوله را نرم و پاره می کند . در بهترین حالت این اسید چسب اتصالات لوله را از بین برده باعث نشت فاضلاب به طبقات زیرین می گردد. اگر لوله مسدود شد از یک سرویس کار لوله بازکنی بخواهید به لوله فنر زده و آن را بدون هیچگونه آسیب و خرابی برایتان به صورت اصولی باز کند.

چرا بعضی از لوله های ساختمان نسبت به دیگر لوله ها زیادتر دچار گرفتگی می شود؟

علت اول می تواند چربی و رسوب گرفتگی لوله باشد که باعث تنگ و باریک شدن لوله فاضلاب شده است و با کوچکترین آشغالی می گیرد که بیشتر لوله های آشپزخانه را شامل می شود.

علت دوم را می توان از نقص در لوله کشی فاضلاب دانست، نداشتن شیب مناسب لوله ، بردن لوله در متراژ طولانی به صورت افقی ، بکار بردن اشتباه سه راهی و اتصالات ، اتصال لوله هایی با قطر های مختلف

­

چاه بازکنی در خیابان وحیدیه ارباب مهدی تسلیحات

فنر زنی به لوله های فاضلاب گیر کرده جهت رفع انسداد مسیر فاضلاب در نیم ساعت و ارزان . سرویسکار ما ابتدا از یک فنر ۵ الی ۶ متری استفاده می کند که ۸۰ % لوله را باز می کند ولی اگر این فنر به محل گیر نرسد از از فنر ۱۲ ، ۱۵ ، ۲۰ و ۳۵ متری استفاده می کند . بعضی مواقع نیز به علتهای مختلف فنر در لوله نمی رود و یا به خاطر نقص در لوله کشی فنر از جای دیگری سر در می آورد و وارد مسیر اصلی خروجی نمی شود که در این گونه مواقع از پمپ باد استفاده می کنیم.

­